Buradasınız
Home > Güncel > Fleecorp’ta Yeni CTO Tolga Bayazıtoğlu Oldu

Fleecorp’ta Yeni CTO Tolga Bayazıtoğlu Oldu

FLEETCORP Tolga Bayazıtoğlu

CARMEDYA.COM – Fleetcorp’a Ocak 2018 tarihi itibarıyla Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu CTO (Chief Technology Officer) olarak Tolga Bayazıtoğlu atandı.

 

FleetCorp’ta Yeni CTO Ataması

1999-2007 yılları arasında Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A.Ş.’de Bilgi Teknolojileri alanında Proje Yöneticisi olarak görev yaptı. 2007 – 2008 tarihleri arasında ise Citibank A.Ş.’de Yönetim Bilgi Sistemi ve Süreç Kontrol Sistemleri Yöneticisi pozisyonunda çalıştı.

2008-2012 tarihleri arasında TAV Bilişim Hizmetleri A.Ş.’de, Bilgi Teknolojileri Müdürü olarak görev yaptı. 2012-2016 yılları arasında da Infex Bilgi Teknolojileri ve Yönetim Danışmanlık Hizmetlerinde Dijital Dönüşüm Projelerinden sorumlu İş Birimi Direktörü olarak kariyerine devam etti.

2016-2017 tarihleri arasında ise Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu projesinde, yapım ve işletme aşamasında Bilişim Altyapı Sistemleri, Operasyonel ve Finansal Sistemler, Kurumsal Kaynak Planlama Sistemleri ve Ödeme Sistemlerinden Sorumlu Bilişim Teknolojileri Direktörü / CIO olarak görev aldı.

14 Ocak 1974’te İstanbul’da dünyaya gelen Tolga Bayazıtoğlu, “Elektrik ve Elektronik Mühendisi” olarak lisans derecesini İstanbul Teknik Üniversitesi’nden aldı. Yüksek öğrenimini ise Sakarya Üniversitesi’nde “Elektronik Mühendisliği” dalında tamamladı.

Benzer yazılar

Yukarı