Buradasınız
Home > Güncel > Fiorino ve Doblo’ya Paro Kart İndirimi

Fiorino ve Doblo’ya Paro Kart İndirimi

Tofaş çatısı altındaki Fiat Türkiye, 30 Nisan’a kadar sürecek yeni bir işbirliği kampanyası kapsamında satın alma tercihi Fiat Fiorino ve Fiat Doblo’dan yana kullanacak Paro kart sahibi müşterilerine indirim avantajı sunuyor. Fiat Servis, Arçelik, Beko, Koçtaş, Aygaz Tüpgaz ve Setur işyerlerinden toplamda 500 TL’lik alışveriş yapan Paro kart sahipleri, Fiat Fiorino, Fiat Doblo Classic veya Yeni Fiat Doblo satın alırken 750 TL’lik indirim kazanacaklar.  Parolu kart sahipleri, Türkiye’nin en büyük sadakat programı ve müşteri ilişkileri yönetimi platformu Paro ile Fiat Türkiye’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği özel kampanyadan yararlanabilecek. Kampanya süresince, katılımcı Paro üye işyerlerinde harcama miktarını doldurarak Fiat Fiorino veya Yeni Fiat Doblo satın almak isteyen Paro kart sahiplerinin 444 25 55 Fiat Çağrı Merkezi’ni arayarak gerekli bilgilerini bırakarak kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Halen ülkemizde Cargo, Combi, Combimix, Trekking karoser tipleriyle üretimine ve satışına devam edilen Fiat Fiorino, Avrupa’da “2009 Yılının Ticari Aracı” seçilerek başarısını ve yenilikçi yapısını kanıtladı. Fiat Fiorino; Actual, Active, Dynamic ve Emotion gibi farklı ve aynı zamanda binek otomobil konforu sunan zengin donanım paketleriyle tercih edilebiliyor. 1.4 litre 73 HP’lik benzinli ve 1.3 litre 75 ve 95 HP’lik Multijet dizel motor seçenekleriyle donatılan Fiat Fiorino’nun dizel motorlu versiyonlarında yarı otomatik şanzıman isteğe bağlı donanım kapsamında sunuluyor. Avrupa’da “2011 Yılın Ticari Aracı” seçilerek küresel başarısını ödülle taçlandıran Yeni Fiat Doblo; Dynamic, Elegance, Premio ve Panaroma gibi farklı donanım seçenekleriyle  tercih edilebiliyor. 1.3 litre 90 HP, 1.6 litre 90 ve 105 HP  ve 2.0 litre 135 HP’lik dizel ile 1.4 litre 95 HP’lik motor seçenekleriyle üretilen konforlu Yeni Fiat Doblo,  geniş yükleme kapasitesi ve bagaj hacmiyle dikkat çekiyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı