Buradasınız
Home > Güncel > Fiesta’da Plus Paket Avantajı

Fiesta’da Plus Paket Avantajı

İlk üretimine başlanıldığı 1976 yılından bugüne kadar 15 milyondan fazla üretim adedine ulaşan Ford Fiesta, 6’ncı neslinde 2012 model yıl ile birlikte yeni özellikleriyle satışa sunuldu. Fiesta yeni iç tasarımı, yeni gövde renkleri ve genişletilen donanım seçenekleri ile bayilerdeki yerini aldı.

2012 model yılı ile birlikte Trendy Kahve ve Mars Turuncu gibi birbirinden çekici yeni renklere kavuşan Fiesta’nın artık tüm donanım seviyelerinde USB bağlantısı ve 6 hoparlör standart olarak yer alıyorken yine tüm donanım seviyelerinde isteğe bağlı olarak perde havayastıkları sunuluyor.

Yeni model yılında da 82 PS’lik 1.25 litre ve 96 PS’lik 1.4 litre benzinli motor seçeneklerine sahip Fiesta’da yine yüksek yakıt ekonomisi ve düşük emisyon salımı sunan 70 PS’lik 1.4 TDCi veya 95 PS’lik 1.6 TDCi dizel Euro 5 motorlar tercih edilebiliyor. Sadece 3 kapılı gövde tipinde sunulan 1.6 litrelik yüksek performanslı benzinli motor ise 120 PS’lik güce sahip.

Araç dış ve iç tasarımında yapılan yumuşak dokunuşlarla yenilenen Fiesta, Titanium donanım seviyesinde sunulan yeni tasarıma sahip 15 inç alüminyum alaşım jantlar ve ön üst ızgarada bulunan krom çizgi ile çok daha çekici ve dinamik bir görünüme kavuştu.

MyFiesta serisi de tamamen yenilenen Fiesta, 32 bin 520 TL’den başlayan 2012 model yılı fiyatlarıyla bayilerdeki yerini aldı.

Ford Fiesta

Plus Paket ile hayatınızı kolaylaştıracak yenilikler Fiesta’da

Fiesta’sından çok daha fazlasını isteyen müşteriler, Titanium donanım seviyesinde 2012 model yılı ile birlikte X paketinin üzerine alınabilecek Plus Paket ile çok daha zengin donanım özelliklerine sahip olabiliyorlar.

X paket ile sunulan Elektrikli Katlanan Yan Aynalar, Karartılmış Arka Camlar, Otomatik Yanan Farlar, Yağmur Sensörü, Otomatik Kararan Dikiz Aynası ve Hız Kontrol Sistemi’ne ilave olarak Plus paket ile Anahtarsız Giriş & FordPower Anahtarsız Çalıştırma Sistemi, Bluetooth & Türkçe Sesli Kontrol özelliklerini içeren Sony Müzik Sistemi, sürücü/ön yolcu yan perde havayastıkları ve sürücü diz hava yastığı gibi teknoloji ve güvenlik özellikleri sunuluyor.

Fiesta Titanium serisinde Plus Paket ile birlikte sunulan Sony müzik sistemi aynı zamanda Sesli Kontrol Sistemi & Bluetooth özelliğine de sahip. Sesli kontrol sistemi ile otomatik klima, radyo/cd & mp3 çalar sesli komutlarla kontrol edilebiliyor ve Bluetooth özelliği ile de ayrıca telefonunuzla arama yapılabiliyor, gelen aramalar cevaplanabiliyor. Üstelik hepsi Türkçe!

Plus Paket 2 bin 835 TL fiyatıyla 2012 model yılı ile birlikte satışa sunuldu.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı