Buradasınız
Home > Güncel > Fiat’tan Servis Kampanyası

Fiat’tan Servis Kampanyası

Fiat Türkiye, 17 Ocak’ta start alacak ve 28 Şubat tarihine kadar sürecek yeni bir kış bakımı servis kampanyasına start verdi. Kampanya kapsamında yaş ve model sınırlaması olmaksızın Fiat markalı otomobil ve hafif ticari araç sahiplerine, 499 TL ve üzerindeki boya ve kaporta hariç tüm servis işlemleri için World’e özel 6 taksitle ödeme fırsatı sunulurken, antibakteriyel ve antiviral koruma sağlayan hijyen hizmeti hediye ediliyor. Tüm bu avantajların yanı sıra Fiat markalı araç sahiplerine ise soğuklardan kendilerini korumaları amacıyla kaşkol seti hediye ediliyor.

Fiat’ın satış sonrası hizmetler kapsamında sunduğu “Fiat Antibakteriyel ve Antiviral Koruma” programı, tüm araç içi yüzeylerin nano teknoloji ile geliştirilmiş özel bir ürün kullanılarak bakteri, mantar, mikrop ve virüslerden dezenfekte edilmesini sağlıyor. Fiat servislerinde uygulanan hijyen programı kapsamında araç içi yüzeylerin 90 gün boyunca mikroorganizmalara karşı koruma altına alınarak hijyen seviyesinin arttırılması hedefleniyor. “Fiat Antibakteriyel ve Antiviral Koruma” hizmeti, özellikle öğrenci/personel servisleri gibi kullanılan araç sahiplerine temas ile bulaşan hastalıklara karşı ciddi bir önlem sağlamasıyla dikkat çekerken aynı zamanda Fiat sahibi tüm çocuklu ailelere araç içi hijyen seviyesinin arttılmasını sağlaması açısından fark yaratan bir uygulama olarak ön plana çıkıyor.

Fiat’ın sunduğu bu özel hizmet kapsamında, nano teknoloji ile geliştirilmiş dezenfektan özelikli koruyucu bir ürün kullanılıyor. Su bazlı ve kuruduktan sonra toksik olmayan ürün, araç içi tüm yüzeylerde kullanılabiliyor ve aynı etkinliği gösteriyor. Nano teknoloji sayesinde, etkinliğini kimyasal olarak değil mikro ölçekte mekanik olarak gerçekleştiriyor ve uygulandığı yüzeye temas eden kişilere ve eşyalara bulaşmıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı