Buradasınız
Home > Güncel > Fiat’tan Etkileyici Reklam Filmi

Fiat’tan Etkileyici Reklam Filmi

Fiat Türkiye’nin küçük hatchback sınıfında yer alan iddialı modeli  “Fiat Punto Evo” için hazırladığı ve “Punto Evo ile Hayatın Hızını Yakala” sloganıyla ekranlara gelen reklam filmiyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

“Kız arkadaş bekleme” gerçeğini esprili bir şekilde ekranlara taşıyan reklam filminde, kız arkadaşını bekleyen gencin hayatın durmasına izin vermeyişi esprili bir şekilde özetleniyor. Leo Burnett ve Fiat Türkiye imzalı reklam filminde yapmak istediği her şeyi Fiat Punto Evo sayesinde rahatlıkla gerçekleştiren gencin bu sayede de hayatın hızını yakalayabilmesi vurgulanıyor.

Çekimleri dört gün boyunca Suadiye, Ortaköy, Bebek, Etiler gibi farklı semtlerde gerçekleştirilen ve kısa sürede büyük beğeni toplayan reklam filminde, Stromae’nin seslendirdiği dünyaca ünlü “Alors on Danse” isimli popular şarkısı, Fiat Punto Evo’nun dinamizmine eşlik ediyor.“Fiat Punto Evo ile Hayatın Hızını Yakala”  reklam kampanyası televizyon filmi dışında, yazılı basın, outdoor, sinema ve dijital aktivitelerle de destekleniyor.

Ülkemizde ikisi benzinli olmak üzere toplam 4 motor ve 3 farklı donanım seçeneğiyle satışına devam edilen Fiat Punto Evo’da isteğe bağlı olarak hem  benzinli hem de dizel motor seçeneklerinde  Dualogic otomatik şanzıman tercih edilebiliyor. 27 bin 297 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı  anahtar teslim satış fiyatıyla rekabetçi yanını da ortaya koyan Fiat Punto Evo, üstün teknolojili konfor ve güvenlik donanımlarıyla öne çıkıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı