Buradasınız
Home > Güncel > Fiat’tan Dosya Masrafsız Kredi

Fiat’tan Dosya Masrafsız Kredi

Fiat Punto Evo / Fiat Bravo

Koç Fiat Kredi, Eylül ayı boyunca 2011 model Fiat markalı otomobil ve ticari araç satın almalarını krediyle yapacak olan müşterilerine “Dosya Masrafsız Kredi” olanağı sunuyor. Ayrıca “Şimdi Al, Ocak’ta Ödemeye Başla” sloganıyla da dikkat çeken kampanya kapsamında 5 bin 900 TL’lik peşinatla 13 bin TL’lik kredi kullananlara ayda 384 TL’lik taksit ve toplam maksimum 48 ay vadeyle “ötelemeli geri ödeme” imkanı da sunuluyor.

Fiat Punto Evo’dan Fiat Bravo’ya, Fiat Ducato’dan Yeni Fiat Doblo’ya kadar tüm Fiat model ailesi için uygun peşinat ve uzun vade alternatifinin yanında eşit ödemede anahtar teslim fiyatının % 100’üne sıfır peşinatla kredi kullanma imkanı da ayrıca sağlanıyor. Dosya masrafsız kredi desteğiyle bir Fiat modeli satın almak isteyen tüketiciler, showroomdan çıkmadan sadece T.C. kimlik numaralarını vererek kredi başvurularını zahmetsizce gerçekleştirebiliyorlar.

Ayrıca satın alma tercihini Fiat markalı otomobillerden veya Fiat Fiorino, Fiat Doblo Classic ve yeni Fiat Doblo’dan yana kullanacak tüm müşterilere de 3 yıl veya 150 bin km garanti ise standart olarak hediye ediliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı