Buradasınız
Home > Güncel > Fiat’tan 2010 Yılı Fiyatları

Fiat’tan 2010 Yılı Fiyatları

Fiat Punto Evo Fiat Bravo

Ülkemizin en çok tercih edilen yerli üretim markası unvanına sahip Fiat, yeni kampanyasıyla 2011 yılında 2010 yılı fiyatlarını sunmaya devam ediyor. 31 Ocak tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında, müşterilerin Aralık ayı fiyatlarıyla sahip olmayı arzu ettikleri Fiat modeline sahip olması hedefleniyor. Fiat Fiorino’dan Fiat Punto Evo’ya, Fiat Linea’dan Fiat Grande Punto’ya kadar birçok model de geçerli olan KDV bedeli kadar indirim kampanyası kapsımanda Koç Fiat Kredi ise avantajlı kredi koşulları ile satın alma süreçlerini kolaylaştıran geri ödeme seçenekleri sunmaya devam ediyor.

Satın alma tercihini Fiat markalı otomobillerden veya Fiat Fiorino, Fiat Doblo Classic ve Yeni Fiat Doblo’dan yana kullanacak tüm müşterilere de 3 yıl veya 150 bin km garanti ise standart olarak sunuluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı