Buradasınız
Home > Güncel > Fiat İndirimi İçin Son 2 Gün

Fiat İndirimi İçin Son 2 Gün

Fiat, Aralık ayına özel ve cazip imkanlar sunmasıyla talep patlaması yaşatan kampanyasını, 10 Ocak Pazartesi akşamına kadar uzattı.  2011’de 2010 fırsatları sunan kampanya kapsamında “KDV Bizden” sloganıyla Fiat Palio Sole, Punto Evo, Linea, Fiorino, Doblo Classic, Ducato ve Scudo modellerinde KDV bedeli kadar indirim yaparak önemli bir avantaj sunan Fiat Türkiye, 10 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 10 aya kadar vadeyle yüzde  0 faiz ayrıcalığı da sağlıyor.

Fiat Marka Direktörü Okan Baş, “Koç Fiat Kredi desteğiyle dosya masrafı da karşılanarak otomobil satın alacak müşteriler için benzersiz ekstra indirim ayrıcalıkları sağlanıyor. 10 bin TL’ye yaklaşan indirimlerin sunulduğu ve otomobil severlere adeta 2011 yılının ilk hediyesi niteliğindeki Fiat’ın kampanyası kapsamında 2010 yılı Aralık ayı fiyatlarıyla satın alma avantajı da sağlanıyor. Fiat markasına Kasım ve Aralık aylarının showroom hareketliliğini yaşatan bu kampanya kapsamında Ocak ayının ilk 10 günü sonunda 2 bin 500’den fazla yeni müşterimizle buluşmayı hedefliyoruz” açıklamasını yaptı.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı