Buradasınız
Home > Markalar > Fiat > Fiat 124 Spider Auto Show’da Tanıtıldı

Fiat 124 Spider Auto Show’da Tanıtıldı

Fiat 124 Spider

CARMEDYA.COM  – Fiat 124 Spider, İstanbul Autoshow 2017 ile birlikte Türkiye’de de satışa sunuldu. Yaklaşık 50 yıl önce otomobil tutkunlarıyla buluşan ilk nesil 124 Spider modelinin yeni jenerasyonu niteliğindeki Fiat 124 Spider,1.4 litrelik 140 HP gücündeki turbo beslemeli benzinli motor ve hem manuel hem de otomatik şanzıman seçeneği ile yola çıkıyor.

İtalya Torino’daki Fiat Tasarım Merkezi’nde (Centro Stile) tasarlanan yeni Fiat 124 Spider, 150 bin TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatına sahip.

Tofaş Ar-Ge tarafından geliştirilerek motor sporlarına uygun olarak yeniden hazırlanan Egea Hatchback ve Egea Sedan da Fiat satandında sergilenen diğer modeller oldu.

30 Nisan tarihine kadar açık kalacak olan fuarda Fiat standını ziyaret edenleri robot stand danışmanları karşılıyor.

 

 

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı