Buradasınız
Home > Güncel > Ferrari Sahipleri Buluştu

Ferrari Sahipleri Buluştu

Tofaş çatısı altında yer alan ve İtalyan lüks spor otomobil markaları Ferrari ve Maserati’nin distribütörü FerMas, Güral Sapanca Wellness Park ve Bridgestone işbirliğiyle Sevgililer Günü kapsamında düzenlediği özel organizasyonda Ferrari sahiplerini ağırladı. 13 Şubat Pazar sabahı İstanbul’da buluştuktan sonra Sapanca’ya hareket eden Ferrari tutkunları, oluşturdukları 22 araçlık konvoyla göz kamaştırdılar. Sapanca’da hazırlanmış olan özel parkurda test sürüşüne çıkan davetliler, Ferrari 458 Italia modelini yakından inceleme fırsatı buldular.

Davetliler, Özel juice’lardan oluşan kokteylin ardından  Güral Sapanca tarafından hazırlanmış öğle yemeğine katıldılar ve gün boyunca Wellness Park Spa’dan yararlandılar.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı