Buradasınız
Home > Haberler > Ferrari > Ferrari parçalarını satışa çıkarıyor

Ferrari parçalarını satışa çıkarıyor

Ferrari 250 GTO

CARMEDYA.COM – Ferrari parçalarından oluşan bir koleksiyon açık arttırmada satışa çıkarılacak. Satışa çıkacak olan parçalar dünyada sayılı kalmış 250 GTO modeline ait. 

Soğutmalı fren sistemi

Ferrari 250 GTO inşa etmek için komple bir kit sizlere sunuluyor. Parçaların içinde 128S V12 motoru da bulunuyor. Soğutmalı fren sistemi de içinde bulunan önemli diğer parçalardan.  10 Ocak 1988 tarihli GTO parçaları arasında komple gövde kiti, kapılar ve motor kaputu da yerini almış.

Kübra Yeşilkaya
2014 yılında lisede, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünü bitirmişdir. 2016 yılında SAÜ MYO Üniversitesinden, Habercilik ve Gazetecilik den mezun olmuştur. Ayrıca AÖF – Medya ve İletişim bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2014 den 2016 yılları sonuna kadar Kampüshaber gazetesinde Grafikerlik ve muhabirlik, aynı zamanda Hürriyet aile sitesinde editör yardımcılığı yapmıştır. Kısa bir süre M&T Reklam şirketinde grafik tasarımcı olarak yer almıştır. 2017 yılında Anadolu Yaşam Sağlık Tesislerinde Sosyal Medya Uzman yardımcılığı ve grafikerlik yapan Kübra Yeşilkaya, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup da yeni görevine devam etmektedir.

    Benzer yazılar

    Yukarı