Buradasınız
Home > Güncel > Ferco’dan Fuara Özel Üç Yeni Motor

Ferco’dan Fuara Özel Üç Yeni Motor

Ferco Motor distribütörlüğüyle Türkiye’deki motor tutkunlarıyla buluşan Piaggio Group, yeni modellerini Eurasia Moto Bike Expo’da sergiledi.

Piaggio’nun üç tekerlekli ailesinin yeni modeli MP3 Yourban 300 i.e, Aprillia serisinin şampiyon motoru RSV4 Factory APRC ile güç ve keyif ayrıcalığını bir arada sunan Dorsoduro 1200, Ferco Motor standında ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Motor sezonunun startının verildiği Moto Bike Expo’da markaları adına 2010 yılını değerlendiren Ferco Motor Pazarlama Müdürü Seda Çetmi, “Fuarda yeni ürünlerimizi sergilemekten mutluluk duyuyoruz. 2011 yılı sektörümüz açısından hareketli başladı. Geçen yılın satış rakamları 2011 yılı için pozitif hedefler belirlememizi sağladı.

Nisan ayında açılmasını planladığımız Bağdat Caddesi Ferco Motor Showroom’un da faaliyete geçmesi ile 2011 yılı için satışlarımızda toplam yüzde 10 oranında artırmayı hedeflerken kiralama hizmetimizi de genişleterek Bodrum ve Çeşme’ye taşımayı planlıyoruz. Geçen senenin favori rengi beyaz ve mat gri’ye bu sene kuvvetli rakipler geliyor. Bu yıl bronz ve kahverengi renklerinin ön planda olacağına inanıyoruz. Modanın kalbi İtalya’da, sezonun moda rengi olarak özel üretilen Vespa Vie Della Moda versiyonumuz için ise şimdiden birçok sipariş aldık. Maxi scooter segmentinde ise Avrupa’da ve Türkiye’de yıllardır birinciliği kaptırmayan Beverly modelinin 10. yıl özel serisi ile MP3’ün spor modeli Yourban’ın büyük ilgi göreceğine inanıyoruz “ dedi.

Yazı: Berk ERTÜKEL

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı