Buradasınız
Home > Güncel > Ferco Motor’dan Sevgililer Günü’ne Özel Fırsatlar

Ferco Motor’dan Sevgililer Günü’ne Özel Fırsatlar

Toplam 6 markada 32 ayrı motosiklet modelini Türkiye’de satışa sunan Ferco Motor, çatısı altında yer alan Vespa, Piaggio, Gilera, Aprilia, Moto Guzzi ve Derbi marka motosikletlerin çok özel aksesuar ve donanımlarını satışa sunduğu Ferco Motor Online Shop’ta “Sevgililer Günü”ne özel fırsatlar sunuyor.

Motosiklet tutkunlarının en çok ziyaret ettiği adresler arasında yer alan shop.fercomotor.com.tr sitesinde, motosiklet tutkunu sevgilileri onlarca özel ürün bekliyor. Ferco Motor Online Shop’ta; Vespa Çanta 100 TL’ye, Vespa iPhone kılıfları 55 TL’ye, A-Style Kasklar 400-450 TL’ye, Piaggio Unisex GT4 Kırmızı Ceket 300 TL’ye, Aprilia Kırmızı Sweatshirt ise 180 TL’ye satışa sunuluyor.

Axess ve Bonus karta 12 taksit imkânı sunan Ferco Motor Online Shop’un Sevgililer Günü’ne özel cazip fırsatlarından yaralanmak isteyen tüketiciler satın almak istedikleri ürünleri, web sitesini veya Ferco Motor Bağdat Caddesi ve Ferco Motor İstinye Showroom’unu ziyaret ederek yakından inceleyebiliyorlar.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı