Buradasınız
Home > Güncel > Ferco Motor’dan Online Satış

Ferco Motor’dan Online Satış

Ferco Motor

Piaggio Group’un Türkiye distribütörü Ferco Motor, Vespa, Piaggio, Gilera ve Aprilia marka motosikletlerin yedek parça, aksesuar ve tekstil ürünlerini internet üzerinden satışa sunuyor. Motor tutkunları için tasarlanan www.fercomotor.com.tr/shop sitesinde tüm markaların ürünlerine 12 taksitle ulaşmak mümkün.

Müşterilerine her alanda daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen Ferco Motor, online satış sitesini açıyor. Motor satışı hariç Vespa, Piaggio, Gilera ve Aprilia marka motosikletlerin yedek parça, aksesuar ve tekstil ürünlerinin satışa sunulduğu www.fercomotor.com.tr motosiklet tutkunlarına hizmet verecek.

Tüm ürünlerde 12 ay taksit seçeneği

Oldukça geniş bir ürün gamının motor severlerin beğenisine sunulduğu sitede, motor, şasi ve elektrik aksamlarından siperlik, çanta ve brandaya kadar her türlü yedek parça ve aksesuarın yanı sıra tekstil ürünleri de yer alıyor. Motosiklet tutkunları, trafik ve hava şartları derdi olmadan, hem motorları hem de kendileri için, tüm ihtiyaçlarına www.fercomotor.com.tr’den, Garanti Bankası kredi kartlarına 12 taksit imkanıyla ulaşabilecek.

Vitesli ve otomatik güvenli sürüş merkezi Vespa Academy, Ferco Motor kullanıcılarını etkinlikler ve gezilerle bir araya getiren Vespa Lovers Club ve daha geniş bir kitleye scooter keyfini yaşatmayı hedefleyen uzun dönem kiralama hizmeti Almost My Scooter ile motosiklet kültürünün her alanında hizmet veren Ferco Motor, internet sitesiyle de motor severlerin işini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı