Buradasınız
Home > Güncel > Ferco Motor 28 Modelle Fuarda

Ferco Motor 28 Modelle Fuarda

Vespa, Piaggio, Gilera, Aprilia, Moto Guzzi ve Derbi marka motosikletlerinin Türkiye Distribütörü olan Ferco Motor, Eurasia Moto Bike Expo’da tüm bu markalara ait 28 farklı modeli görücüye çıkardı. İstanbul Fuar Merkezi’nde 100’ü aşkın firmanın katılımı ile gerçekleşen Eurasia Moto Bike Expo’da Avrupa’nın 1 numaralı motosiklet üreticisi Piaggio grubuna ait markaları ziyaretçilerin beğenisine sunan Ferco Motor, elektronik enjeksiyonlu ve su soğutmalı 350 cc’lik motor ile donatılan Piaggio Beverly SportTouring’i 7 bin 600 Euro liste teslim fiyatıyla ile ziyaretçilerin beğenisine sundu. Piaggio Beverly SportTouring, Piaggio’nun ABS/ASR paketiyle donatılmış ilk scooterı olarak fuar kapsamında bir adım öne çıktı.

Eurasia Moto Bike Expo’da sergiledikleri yeni model ve donanımlardaki motosikletler ile sezona hızlı bir giriş yapmayı arzuladıklarını söyleyen Ferco Motor Pazarlama Müdürü Can İsmigüzel, fuar kapsamında Vespa shopping ürünleri ile A-Style marka kaskları da ziyaretçilerin beğenisine sunduklarının altını çizdi. İsmigüzel, özellikle MP3 Yourban’ın mavi-beyaz renk kombinasyonlu versiyonu ile kahverengi renkteki Vespa GTS 300 Touring ile LX 150 Touring’in yoğun ilgi gördüğünü vurguladı.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı