Buradasınız
Home > Güncel > Evoque Dünya Turu’na Müzikle Başladı

Evoque Dünya Turu’na Müzikle Başladı

New York, Milano ve Şangay’da 3,000 davetli, üç farklı kıtada aynı anda sahne alan Cee Lo Green, Mark Ronson ve Paolo Nutini’yi birleştiren görkemli ve interaktif bir müzik etkinliğine şahit oldu. Üç ayrı kıtada interaktif olarak gerçekleştirilen canlı performanslar geniş LED ekranlar sayesinde dünya çapında yayınlandı.

Evoque’u 100’den fazla şehre taşıyan küresel tanıtım  turnesinin başlangıcı niteliğindeki ‘Range Rover Evoque Live’ etkinliği Range Rover ailesinin yeni üyesi için sürdürülen ve geçen dokuz aylık süre boyunca toplam 15 ayrı şehrin nabzını tutan uluslararası Şehrin Nabzı projesin yeni etabına da damgasını vurdu.

Etkinliğin Milano ayağında Türkiye’den katılım gösteren seçkin basın mensuplarına İstanbul’u temsil etmek üzere ‘City Shaper’lar olarak belirlenen kendi alanlarında başarılar elde etmiş; restaurant işletmecisi ve şef Elif Yalın,  modanın genç temsilcisi Tuvana Büyükçınar, tasarımcı Derin Sarıyer ve stilist Hakan Öztürk eşlik etti. Basın mensupları ve City Shaper’lar konser öncesinde Land Rover ve Range Rover Tasarım Direktörü Gerry McGovern ile bir araya gelerek şimdiye dek yaptığı başarılı tasarımların ilham kaynağı ve perde arkasında görev yapan yetenekli tasarım ekibi gibi konularda sohbet etme imkanı buldu.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı