Buradasınız
Home > Güncel > Evliliğe 508 İle Adım Atın!

Evliliğe 508 İle Adım Atın!

Peugeot, Türkiye’deki birçok önemli düğün töreninde imzası olan Şebnem Organizasyon ile yapmış olduğu işbirliği kapsamında yeni evlenen çiftlere, düğün törenlerinin gerçekleştiği tüm gün boyunca özel şoförlü bir Peugeot 508 tahsis ediyor.  Çiftlerin yapmış olduğu programa göre evlerinden alınan gelin ve damat, günün konseptine uygun olarak beyaz bir Peugeot 508 ile düğün törenlerine geliyorlar.

Tamamen çiftlerin hizmetine sunulan özel şoförlü Peugeot 508, kalitesi ve konforu ile günün heyecanına heyecan katıyor. Bu özel günü unutulmaz kılan öğelerden biri olarak imzasını atan Peugeot 508, Şebnem Organizasyon’un yaz boyunca gerçekleştirdiği düğünlerde çiftlere eşlik edecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı