Buradasınız
Home > Güncel > Ermenegildo Zegna İmzalı Ghibli Paris’te!

Ermenegildo Zegna İmzalı Ghibli Paris’te!

CARMEDYA.COM – Maserati, ünlü İtalyan moda tasarımcısı Ermenogildo Zegna ile markanın 100. yılına özel sadece 100 adet ürettiği Quattroporte modelinin ardından, şimdi de yeni 4 kapılı sedanı, Ghibli’yi sınırlı sayıda (Limited Edition) üretmek için bir araya geliyor. İtalyan modasından seçkin izler taşıyan Ermenogildo Zegna konsepti ile yeni ve özel bir tasarım anlayışını temsil eden Maserati Ghibli S Q4, Paris Otomobil Fuarı’nda ilk kez dünya kamuoyuna tanıtıldı.

Ermenegildo Zegna ile işbirliği içinde tasarlanan Maserati Ghibli S Q4, dinamik ve modern görünümüyle yeni ve özel bir ürün sunuyor.

Maserati Ghibli Ermenegildo Zegna Edition modelinin yeni üç katlı boyayla kaplı gövdesinin yanı sıra 20″ jantları da özel geliştirilmiş bir renkte sunuluyor. İçeride ise her iki markanın ‘en iyi deri’ ve ‘kıymetli Zegna ipliği’ gibi öne çıkan değerleri uyum içinde göze çarpıyor.

Maserati Ghibli Ermenegildo Zegna

Maserati Quattroporte GTS ve MY15

Maserati’nin Paris Otomobil Fuarı’nda bir diğer yeniliği de 4 kapılı lüks sedanı Quattroporte’nin GTS ve MY15 versiyonları oldu. Quattroporte MY15 serisinin üretimine Haziran 2014’te başlayan Maserati serideki en lüks standartlara sahip Quattroporte’yi yaratma hedefiyle yapılan değişiklikleri ve önemli ölçüde genişletilen standart ekipmanları bu fuarda sergiledi. Fuarda ayrıca Maserati Alfieri de sergilendi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı