Buradasınız
Home > Güncel > Enterprise, UEFA Kupası’nı Türkiye’de sergiledi

Enterprise, UEFA Kupası’nı Türkiye’de sergiledi

CARMEDYA.COM – Avrupa’nın en önemli futbol müsabakalarından UEFA Avrupa Ligi’nin sembolü, UEFA Kupası’nın son durağı Türkiye oldu.

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise Rent-A-Car, Bakü’de gerçekleşecek dev final öncesi kupayı iki gün boyunca İstanbul’da sergiledi. Organizasyon kapsamında gerçekleşen törende Enterprise Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Başdemir, Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün ve  Enterprise Avrupa, Ortadoğu ve K. Afrika Pazarlama Başkanı Jim Stoeppler hazır bulundu. Törende ayrıca 2000 yılında UEFA Kupası’nı ülkemize getirme başarısını gösteren Galatasaray’ın kadrosunda bulunan Hakan Ünsal ve Ergün Penbe de yer aldı. UEFA Kupası’nın kendileri için ilk kez 19 yıl önce tanıştıkları bir ağabey gibi olduğunu belirten Hakan Ünsal, “Bu kupayı kaldırmak bir futbolcu için önemli güzel bir duygu. Yıllar sonra yeniden ona dokunabilmek bizi çok mutlu etti” dedi. Ergün Penbe ise, “Kupayı aldığım gün benim doğum günümdü. O günden sonra hiçbir hediye bu kupanın yerini tutamadı. Umuyorum ki Bakü’deki finalde bir Türk takımı yeniden kupayı ülkemize getirir” dedi.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı