Buradasınız
Home > Güncel > Engelleri Aşmak İçin Ducato

Engelleri Aşmak İçin Ducato

Fiat Ducato Aasansörlü / Engelli

Minik Kalplerle El Ele Derneği (Mika-Der) aracılığı ve Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Şubesi önderliğinde hayata geçirilen ”Esirgemeden” isimli albüm projesinin geliri ile yaptırılan 4 adet asansörlü engelli aracı olarak tasarlanmış Fiat Ducato, SHÇEK Genel Müdürlüğü’ne teslim edildi.

GS Spor Kulübü Asbaşkanı Mehmet Helvacı, SHÇEK Genel Müdürü İsmail Barış, Mika-Der Yönetim Kurulu Başkanı Nesrin Ercan ve Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Elif Türkay katılımıyla Tofaş Genel Müdürlük’te gerçekleştirilen teslim töreninde araçların yaptırılması aşamasında Mika-Der’e destek olan Fiat Marka Direktörü Okan Baş da hazır bulundu.

Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Nilüfer, Emel Sayın, Yavuz Bingöl, Levent Yüksel, Mor ve Ötesi, Yüksek Sadakat, Sibel Can, Olgun Şimşek ve Oktay Kaynarca’nın engellilerle birlikte stüdyoya girerek sesleriyle hayat verdikleri projeden 270 bin TL’lik gelir elde edildi.  Mika-Der’e aktarılan bu gelir ile yaptırılan 4 özel tasarımlı Fiat Ducato Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu’nun Ankara, İstanbul ve Denizli’deki yurt ve yuvalarında yaşayan engelli minik kalplerin hayatını kolaylaştıracak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı