Buradasınız
Home > Güncel > En Uzun Güne S60 Damgasını Vurdu

En Uzun Güne S60 Damgasını Vurdu

Yılın en uzun günü olan 21 Haziran’da düzenlenen Volvo S60 partisine seçkin bir davetli grubu katılırken, geceye Volvo ekibinin de katıldığı perküsyon şov katılımcılara farklı bir gece yaşattı.

Arkas Otomotiv’in Etiler showroom’unda düzenlenen Volvo S60 partisi, seçkin konukları bir araya getirdi. Katılımcıların şıklıklarıyla göz kamaştırdığı gecede İskandinav tasarım harikası Volvo S60 da büyük beğeni kazandı.

Katılımcıların perküsyon kabiliyetlerini de sınama fırsatı bulduğu S60 partisinde iş dünyasından sanat camiasına kadar birçok ünlü isim göze çarptı. Partide Volvo Car Türkiye ve Arkas Otomotiv ailesi de tam kadro olarak yer aldı.

Perküsyon / Necip Tezer / Sencer Alagöz

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı