Buradasınız
Home > Güncel > Dünyanın En Büyük Papyonu

Dünyanın En Büyük Papyonu

Eylül ayı içinde  Almanya Frankfurt Havaalanı’na uçak ile seyahat eden tüm misafirler kendi alanında dünyanın en büyük Chevrolet logosunu, pencereden seyredebilecekler. 600 metrekarelik ve 30mx20m ebatlarındaki, Chevrolet’in Amerikan ikonik papyon logosu tüm ihtişamı ile uçakda yolculuk edenler tarafından rahatça görünebiliyor.

Chevrolet Motor Otomobil Şirketi 1911 yılında General Motor’u kuran William Durant ve zamanın önde gelen yarış pilotu Louis Chevrolet’in ortaklığıyla kuruldu ve ilk  Chevrolet 3 Kasım 1911’de satışa sunuldu. Amerikan ikonu Chevrolet’in ilk papyon logosu 1913 yılında kullanılmaya başlandı. Yıllar içinde değişik formları kullanılan Chevrolet logosu şimdi büyük ihtişamı ile Frankfurt Motor Show ziyaretçilerini henüz uçak seyahatında karşılıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı