Buradasınız
Home > Markalar > DS > DS Automobiles Türkiye Marka Müdürü Çağrı Kutay oldu

DS Automobiles Türkiye Marka Müdürü Çağrı Kutay oldu

CARMEDYA.COM – Mart 2018 itibariyle DS Automobiles Türkiye Marka Müdürü görevine atanan Çağrı Kutay, Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç’a bağlı olarak görev almaktadır.

DS Automobiles Türkiye Marka Müdürü Çağrı Kutay oldu

10 yıldan uzun süredir Türk Otomotiv Sektörü’nde görev alan Çağrı Kutay kariyerine 2007 yılında başladı. 2008 yılında premium bir markanın Satış ve Pazarlama Bölge Yöneticisi olarak Otomotiv Sektörü’nde kariyerine başlayan Çağrı Kutay, 2011 yılında aynı marka çatısı altında “Ürün Yöneticisi” olarak görevine devam etmiştir.

Şubat 2018 itibariyle aynı markada “Ürün Yönetimi Birim Müdürü” olarak Çağrı Kutay terfi aldı. Mart 2018 itibariyle DS Automobiles Türkiye’ye Marka Müdürü olarak atandı.

1986 yılında Ankara’da doğan ve ODTÜ Koleji’ndeki lise eğitiminin ardından 2007 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İmalat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Çağrı Kutay 2014-2017 yılları arasında Bilgi Üniversitesi’nde MBA programını tamamladı. Mart 2018 itibariyle Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç’a bağlı olarak görev almaktadır.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı