Buradasınız
Home > Güncel > DRD’nin Web Sitesi Yenilendi

DRD’nin Web Sitesi Yenilendi

Ülkemizin % 100 yerli sermayeli en büyük operasyonel filo kiralama kuruluşu olan DRD Derindere Filo Kiralama’nın www.drd.com.tr adresi üzerinden hizmet veren web sitesi tamamen yenilendi. Kurumsal marka kimliğine uygun olarak tasarlanan ve aynı zamanda özellikle DRD Derindere Filo Kiralama müşterilerinin görüşlerini içeren videolarla desteklenerek güçlü bir içeriğe kavuşan web sitesi, operasyonel filo kiralama yapmak isteyen ya da konu hakkında detaylı bilgi almak isteyen herkesin rahatlıkla erişeceği bir adres olarak dikkat çekiyor.

DRD Derindere Filo Kiralama’nın müşterilerine ait görüşlerle desteklenmiş videolarla açılan ana sayfada “Hakkımızda” bölümü çatısı altından firmanın bölge bilgilerinden,  etik değerlerine ve insan kaynakları ile ilgili bölümlere uzanan farklı konularda detaylı içeriğe erişim sağlanıyor.  Hizmetlerimiz bölüm başlığı altında ise DRD Derindere Filo Kiralama’nın satış sonrasın servis hizmetleri dahil tüm müşteri hizmetlerini kapsayan çalışmaları hakkında önemli detaylı içeren öz içeriklere ulaşmak mümkün.  Sitede tüm bu yeniliklerin yanı sıra geliştirilen ve arşiv olarak kullanım imkânı sağlayan “Yatırımcı İlişkileri” ile “Basın Odası” gibi daha farklı uzmanlık gerektiren özel bölümlere de ayrıca yer veriliyor. Operasyonel filo kiralama ile ilgili detaylı sektörel bilginini yer aldığı “ Operasyonel Filo Kiralama Nedir” bölümünde ise filo kiralamayla ilgili tüm avantajlara yer verilirken, her kesime hitap eden aydınlatıcı bilgiler taşıması açısından dikkat çekiyor. Web sitesinin açılış sayfasında bulunan Facebook, Twitter ve Linkedin logoları üzerinden bu sosyal mecralarda yaratılan DRD Derindere Filo Kiralama sayfa ve bölümlerine ayrıca link veriliyor. Bununla birlikte cep telefonu ya da tablet bilgisayarlardan web sitesini ziyaret etmek isteyenlere büyük kolaylık sağlayan mobil versiyon özelliği ise yenilenen web sitesinin bir diğer önemli özelliğini oluşturuyor.

DRD Genel Müdürü İlkay Ersoy, “14 bin âdete yaklaşan araç filosu, 800 âdeti aşan Türkiye çapında modern servis noktası ve 1300’ü aşkın itibarlı müşteri portföyüyle dikkat çeken DRD Derindere Filo Kiralama olarak sanal alemde de güçlü bir yüze sahip olmayı arzu ettik. Türkiye’nin dört bir yanındaki herkesin kolaylıkla erişeceği, ister 1 adet olsun ister 1000 adet olsun operasyonel filo kiralama yapmak isteyenlerin derinlemesine bilgi sahibi olabileceği bir sanal adres oluşturarak hizmetlerimizi taçlandırıyoruz. Mevcut ve potansiyel tüm müşterilerimizin yenilenen web sitemizde de DRD Derindere Filo Kiralama’nın hizmet kalitesini belirgin olarak deneyimlemelerini hedefliyoruz” açıklamasını yaptı.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı