Buradasınız
Home > Güncel > DRD’den Mercedes C Serisi Kampanyası

DRD’den Mercedes C Serisi Kampanyası

DRD Derindere Filo Kiralama, lüks oto kiralamayı hedefleyen her ölçekte işletmeler için Mercedes C Serisi’ne özel bir kiralama kampanyası düzenliyor. Mercedes C180K modeli için geçerli olan kampanya kapsamında operasyonel filo kiralama çözümleri sunan DRD Derindere Filo Kiralama, hızlı ve güvenilir biçimde “Filo Yönetim Hizmeti” vermesiyle de dikkat çekiyor.

Ekonomik aylık taksitlerle, 30’dan fazla markanın 120 âdete yakın farklı modeli için operasyonel filo kiralama hizmeti sunan DRD Derindere Filo Kiralama, Türkiye çapında İstanbul Merkez’in yanı sıra Ankara, Bursa, İzmir ve Adana bölge müdürlükleriyle faaliyetlerine devam ediyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı