Buradasınız
Home > Güncel > DRD’den Infiniti Kampanyası

DRD’den Infiniti Kampanyası

2011 yılında 140 milyon Euro’ya varan miktarda yatırım yaparak 6 bin 800 adet yeni aracı kira sözleşmesiyle bağlamayı hedefleyen DRD Derindere Filo Kiralama, lüks oto kiralamayı hedefleyen her ölçekte işletmeler için Infiniti’nin lüks sınıfta yer alan dizel motorlu M30d modeli için özel bir kiralama kampanyası düzenliyor. Infiniti M30d modeli için geçerli olan kampanya kapsamında operasyonel filo kiralama çözümleri sunan DRD Derindere Filo Kiralama, “Filo Yönetim Hizmeti” vermesiyle de dikkat çekiyor.

325 Euro’dan başlayan aylık taksitlerle, 30’dan fazla markanın 120 âdete yakın farklı modeli için operasyonel filo kiralama hizmeti sunan DRD Derindere Filo Kiralama, Türkiye çapında İstanbul Merkez’in yanı sıra Ankara, Bursa, İzmir ve Adana bölge müdürlükleriyle faaliyetlerine devam ediyor

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı