Buradasınız
Home > Güncel > Dosya Masrafı Fiat’tan

Dosya Masrafı Fiat’tan

Fiat Doblo / Fiat Fiorino

Fiat, Nisan ayına özel ve cazip imkanlar sunan yeni bir kampanyaya start verdi. 30 Nisan tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında Fiat Türkiye, Fiat Doblo ve Fiat Fiorino alımlarında 10 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 10 aya kadar vadeyle % 0 faiz ayrıcalığı da sağlıyor.  Aynı modeller için geçerli kampanya kapsamında, Koç Fiat Kredi desteğiyle dosya masrafı da karşılanarak Fiat markalı hafif ticari araç satın alacak müşteriler için benzersiz ekstra indirim ayrıcalıkları sağlanıyor. Satın alma tercihi Fiat Fiorino ve Fiat Doblo’dan yana kullanacak Paro kart sahibi müşterilerine de indirim avantajı ay sonuna kadar devam ediyor.

Fiat Servis, Arçelik, Beko, Koçtaş, Aygaz Tüpgaz ve Setur işyerlerinden toplamda 500 TL’lik alışveriş yapan Paro kart sahipleri, Fiat Fiorino, Fiat Doblo Classic veya Yeni Fiat Doblo satın alırken 750 TL’lik indirim kazanacaklar.  Parolu kart sahipleri, Türkiye’nin en büyük sadakat programı ve müşteri ilişkileri yönetimi platformu Paro ile Fiat Türkiye’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği özel kampanyadan yararlanabilecek. Kampanya süresince, katılımcı Paro Yıldızlar Topluluğu üye işyerlerinde harcama miktarını doldurarak Fiat Fiorino veya Yeni Fiat Doblo satın almak isteyen Parolu kart sahiplerinin 444 25 55 Fiat Çağrı Merkezi’ni arayarak gerekli bilgilerini bırakarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Satın alma tercihini Fiat Fiorino, Fiat Doblo Classic ve yeni Fiat Doblo’dan yana kullanacak tüm müşterilere de 3 yıl veya 150 bin km garanti ise standart olarak sunuluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı