Buradasınız
Home > Güncel > Doritos’dan Aston Martin Sürprizi

Doritos’dan Aston Martin Sürprizi

Cips paketinden Aston Martin çıkar mı demeyin! Doritos yeni kampanyasıyla aşk, güç ve güzelliğin simgesi, dünyayı sarsan James Bond filmlerinin efsane otomobili Aston Martin kazanma şansı veriyor. Çekilişe katılmak için Doritos aile ve süper boy paketlerinden birni almak yeterli.

Doritos’un “Aşk acı mı yoksa tatlı mı” konseptiyle aşıklar için kalp şeklinde özel olarak hazırladığı mısır cipslerinin yanı sıra tüm Doritos aile ve süper boy paketleri, 1 kişiyi aksiyon tutkunlarının rüya otomobili Aston Martin V8 Vantage Coupe sahibi yapıyor.

Türkiye’de sadece 2 kişinin sahip olduğu süper lüks otomobil Aston Martin V8 Vantage Coupe’ye sahip olmak için tek yapman gereken 15 Mart 2011 tarihine kadar Doritos aile ve süper boy paketlerinin içinden çıkan şifreyi 7516’ya göndermek ya da www.tytz.com sitesinde kampanyaya katılım bölümüne giriş yapmak. Haydi hemen Doritos almaya, Doritos ile aşk heyecanını ikiye katla!

Doritos lezzeti, aşıklar için şekil değiştirdi. Kalp şeklinde üretilen kırmızı biber çeşnili “Doritos Aşk Acıdır” ve ketçap aromalı “Doritos Aşk Tatlıdır” ile sevdiğiniz ile eğlence dolu bambaşka lezzetlerin tadına varacaksınız. Tüm Doritos aile ve süper boy paketlerinde sizi bekleyen, Türkiye’de sadece 2 kişide bulunan, James Bond filmlerinin efsane otomobili, lüksün simgesi Aston Martin V8 Vantage Coupe kazanma fırsatı bu çok özel paketlerde de olacak.

İlk üretime geçtiği 1914 yılından bu yana sadece 50 bin adet üretilen ve tamamen el yapımı olan rüya otomobil Aston Martin; Türkiye’de de lüks araba tutkunların öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. İsmi efsane sinema kahramanı James Bond ile özdeşleşen Aston Martin’in, V8 Vantage Coupe modelini Doritos tercih eden birisi kanazabilecek.

Talihli 18 Mart 2011 tarihinde yapılacak çekilişte, aynı zamanda Tükiye’de Aston Martin V8 Vantage Coupe sahibi olan 3’üncü kişi olacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı