Buradasınız
Home > Güncel > Doğuş Oto’dan Uluslararası Başarı

Doğuş Oto’dan Uluslararası Başarı

Dünyadaki Audi Yetkili servislerinin, servis ve teknik becerilerinin ölçüldüğü Twin Cup 2010’da Doğuş Oto Maslak servis klasmanında ikinci oldu. 33 ülkeden toplam 59 takımın katıldığı İspanya’daki yarışmada, 6 kişilik Doğuş Oto Maslak ekibi katıldığı Audi Twin Cup’ta üstün bir performans gösterdi.

Doğuş Oto Genel Müdürü Zafer Başar, Doğuş Oto Maslak olarak büyük bir başarı yakaladıklarını belirterek “Doğuş Oto olarak prensip edindiğimiz müşteri odaklı çalışmalarımızın karşılığını Audi ile bu yarışmada aldık. İspanya’da yapılan finallerde çok iyi bir derece yakaladık. Eminim ki gelecek sene bu derece birincilik olacaktır.” dedi. Rakiplerini geride bırakarak 59 takım arasından servis klasmanında ikinciliği kazanan Doğuş Oto Maslak ekibine ödülü Audi AG Servis Pazarlama/Organizasyon ve İletişim Müdürü Birgitte Urban tarafından verildi.

Audi araçlarının teknik ve müşteri kullanım özelliklerinin incelenmesi, müşteri memnuniyeti ve temel proses adımları, araç üzerinde arıza oluşturulması, arızaların bulunması ve araç teknik incelemeleri gibi kriterlerin değerlendirildiği Audi Twin Cup’daki büyük başarı,  Alper Güler, Çağrı Toptan, Ferdi Kurtoğlu, İbrahim Baştürk, Murat Çanlı ve Erdal Çelik’den oluşan Doğuş Oto ekibi tarafından elde edildi.

Doğuş Oto Maslak, toplam 19 bin 430 metrekare alan üzerinde VW Binek, VW Ticari, Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, SEAT ve Skoda markalarına tek bir çatı altında hizmet vermektedir. Doğuş Oto Maslak, aynı zamanda bir alışveriş merkezi içinde en geniş yüz ölçümde en fazla markaya resmi hizmet veren bir servis olması özelliği ile dünyada bir ilki temsil etmektedir.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı