Buradasınız
Home > Güncel > DOD Rekora Koşuyor

DOD Rekora Koşuyor

Türkiye’de ikinci el sektörünün öne çıkanmarkalarından DOD, 100 bininci araç satışına imza attı. DOD, Türkiye genelinde 65 noktada, her marka ve modelden oluşan çok sayıda aracın alım satım hizmetini sunmaya devam ederken, kuruluşunun 13. yılında 100.000’nci müşterisini uğurladı.

DOD’a güvenen ve DOD’dan araç almanın rahatlığını yaşayan müşteri sayısı 2012 yılın bu son günlerinde 100.000’e ulaştı! Sektörde yaşanan kurumsal hizmet eksikliğine karşın, DOD, kalite ve güven değerlerini ön planda tutarak, 100.000 aracı yeni sahiplerine teslim etmeyi başardı.

DOD’un 100.000. araç satışı Avrupa’nın en büyük kapalı araç tesisi DOD City Esenyurt’ta gerçekleştirildi. Aracın yeni sahibi, DOD kurumsal güvencesine olan inancını ve güvenli bir markadan araç almanın rahatlığını dile getirerek “100.000’nci müşteri ben oldum ancak DOD kimliği bu rakamı kısa zamanda daha da yukarılara taşıyacaktır. Bu kalite ile 200 bininci araç satışına da çok kısa zamanda ulaşacağınıza inanıyorum” dedi. 100.000’nci aracın sahibine periyodik bakım hediye edildi.

DOD Güvencesi

DOD sisteminde yer alan tüm hizmetler tek çatı altında aynı kalite ve standartlarda sunuluyor. Satışa sunulan her aracın kaporta aksamından motor aksamına kadar tüm detaylarıyla kontrollere tabi tutulduğu 101 nokta ekspertiz hizmetinin yanısıra, garanti ve sigorta hizmetleri, 48 aya varan kredi seçenekleri, devir noter ve ruhsat takip hizmetleri, araç iç-dış görünüm yenileme hizmetleri haftanın yedi günü DOD tarafından sunuluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı