Buradasınız
Home > Güncel > DOD Finans’tan 2. El’de Özel Kredi

DOD Finans’tan 2. El’de Özel Kredi

Volkswagen Doğuş Finans (vdf) çatısı altında hizmet veren DOD Finans, DOD bünyesindeki 10 yaşa kadar olan tüm marka araçlara kredi imkanı sağlıyor. DOD Finans ile tüketiciler 06- 48 ay vade seçenekleriyle 1,29 faiz oranından kredi kullanabiliyor.

DOD müşterileri araç kredisinin yanı sıra vdf’nin sigorta ürünlerinden de faydalanabiliyorlar ve dilerlerse araç kredilerine DOD markasına özel ayrıcalıklı hizmetlerin sunulduğu DOD Kasko’yu da ekleyebiliyorlar. Bu sayede hem araç kredisini hem de markasına özel kaskosunu tek ödeme planında tek noktadan kolaylıkla ödeme rahatlığını yaşıyorlar. Kredi ve kaskosunu tek ödeme planında birleştirenler ayrıca yüzde 1,26 gibi avantajlı faiz oranlarından da yararlanıyor.

DOD müşterileri dilerlerse ikinci el araç kredilerini vdf Sigorta tarafından sunulan kredi koruma sigortası FullKoruma ve FullDestek ürünleri ile birlikte tek ödeme planı altından kredilendirerek ödeyebiliyorlar. FullKoruma ürününde kaza sonucu vefat, tam ve daimi maluliyet, istem dışı işsizlik, geçici iş göremezlik ve tehlikeli hastalıklar teminatlarını içeriyor. FullDestek’te ise kaza sonucu vefat, tam ve daimi maluliyet durumunda kredi bakiyesini kapatarak kapatılan kredi ile aynı bedelde aileye de bir ödeme yaparak hem krediyi hem aileyi güvence altına alıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı