Buradasınız
Home > Güncel > Dizel Otomatik CR-V Türkiye Yollarında

Dizel Otomatik CR-V Türkiye Yollarında

Honda’nın ülkemizde ilk kez 1997 yılında satışa sunduğu SUV modeli CR-V, şimdi de merakla beklenen dizel versiyonuyla Türkiye yollarına çıktı. CR-V 2.2 litrelik dizel motoru, otomatik şanzımanı ve 108 bin 550 TL’lik anahtar teslim satış fiyatıyla Honda bayilerindeki yerini aldı.

Yüksek sürüş konforu

Euro-5 emisyon değerlerini karşılayan  2.2 litrelik yüksek performanslı ve ekonomik i-DTEC motora, 5 ileri otomatik şanzıman dizel versiyonda da eşlik etmeye devam ediyor.

Honda CR-V’nin 150 PS gücündeki 2.2 i-DTEC motor 100 km’de 7.4 lt’lik yakıt tüketimiyle öne çıkarken, Euro 5 emisyon değerleriyle de çevre dostu bir özelliğe sahip. CR-V’de kullanılan gerçek zamanlı 4×4 sistemi gereken durumlarda devreye girerek güvenli sürüş imkanı sunuyor.

Honda CR-V

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı