Buradasınız
Home > Güncel > Deltaspor Sezona Hızlı Başladı

Deltaspor Sezona Hızlı Başladı

Kurulduğu günden bu yana motorsporlarına kazandırdığı ve başarıya ulaştırdığı isimlerle adından sıkça söz ettiren Deltasport, yeni sezona sıkı başladı.

Kariyerine hakemlik ve co-pilotlukla başlayan, Türkiye’nin önde gelen takımlarıyla sayısız başarılara imza atmış ve 2000 yılından bugüne kadar motorsporları içinde aktif olarak çeşitli organizasyonlarda yöneticilik yapan Erol Babaol, bundan böyle Deltaspor Takım Direktörü olarak görev yapacak.

Bu sezon, Türkiye Ralli Şampiyonası’yla kendi otomobillerine ve diğer müşteri otomobillerine hizmet vermeye başlayacak Deltaspor, Erol Babaol’un da takıma katılmasıyla eski başarılarına yenilerini eklemeyi hedefliyor.

Türk motorsporlarında gerçekleştirdiği çalışmalarla ilklere imza atan Deltasport, hizmet verdiği 12 sene boyunca her yıl ortalama 50 kişiyi pilot ve co-pilot olarak yarıştırmış toplamda 500’e aşkın kişiyi motorsporlarına kazandırmıştı. Tek bir rallide yarıştırdığı 21 tane otomobille bir rekora imza atan takım, yeni çalışmalarıyla önümüzdeki sezonlarda da spora yeni isimler ve başarılı sporcular yetiştirmeye devam edecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı