Buradasınız
Home > Güncel > Daha Güçlü Daha Özel

Daha Güçlü Daha Özel

Chevrolet Cruze Design Edition

2011 model yılı ile birlikte 124 beygire yükseltilen 1.6 16V yepyeni benzinli motoru ile Chevrolet Cruze, sportif tasarım çizgilerini daha da ön plana çıkartan Design Edition modelini pazara sundu.

Cruze’u daha sportif çizgilere taşıyan Design Edition modelinde; dış tasarımda ön ve arka  spor gövde kiti, yan marşpiyel, arka spoyler ve 17 inç alaşımlı jantlar göze çarpan özelliklerdir. İç tasarımda ise; yine bu modelin sportif yönünü vurgulayacak  “sonic blue” özel mavi siyah kombineli döşemesi ile Cruze model yelpazesinin son üyesi olma özelliğini taşıyor.

Chevrolet Cruze, coupe tarzı sedan tasarımı, tüm donanım seviyelerinde standart sunulan Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), 8 hava yastığı ve kaliteli iç mekan malzemeleri ile sınıfının iddialı modelleri arasında yerini alıyor. Cruze’da elektronik iklim kontrollü klima, yağmur sensörü, ışığa duyarlı otomatik yanan farlar, ışığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası, grafik bilgi ekranı, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, elektrikli ön ve arka camlar, Aux-in girişi, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, uzaktan kumandalı merkezi kilit,  ve 6 hoparlör ekipmanları donanım seviyesine göre sunulmaktadır. Chevrolet Cruze’un 1.6 motorda beygir gücü 124 beygire yükselirken, 100 km’de ortalama yakıt tüketimi 6,5 lt seviyesinde gerçekleşiyor.

Cruze ayrıca, Ocak ayı sonuna kadar Cruze satın alan müşterilerine yüksek talep gören bir özellik olan “Cruise Control”u hediye ediyor.

Chevrolet Cruze 33.905 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, Design Edition modeli LS ve LS Plus ekipman seviyelerinde 1100 TL fiyat farkı bulunuyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı