Buradasınız
Home > Güncel > Daha Activ Daha Konforlu: Citroen Berlingo

Daha Activ Daha Konforlu: Citroen Berlingo

Citroen Berlingo

Citroën; Berlingo Combi modeline özel olarak oluşturulan Activity Pack opsiyonu ile ticari araçlarında da binek araç konforu yaşatıyor.

Markanın ticari araçlardaki kalitesi ve teknolojisini yansıtan Berlingo Combi’nin SX 92 HP ve SX 110 HP versiyonlarına özel Activity Pack opsiyonu, ekstra konfor ve fonksiyonellik arayan müşterilerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturuldu.

Berlingo Combi’nin Activity Pack opsiyonuna sahip versiyonlarında; orta konsol modüler eşya gözü, arka yan camlarda güneşlik, arka yan tavanlarda eşya saklama cepleri, elektrikli çocuk kilidi ve çocuk kilitleme aynası gibi sürüş ve konfor donanımlarının yanı sıra USB girişi, MP3 bağlantı noktası ve bluetooth gibi teknolojik özellikler bulunuyor. Berlingo Combi’yi daha da çekici gösteren alüminyum jantlar da Activity Pack opsiyonunda standart olarak yer alıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı