Buradasınız
Home > Güncel > Continental’dan Futbola Destek

Continental’dan Futbola Destek

Continental Lastikleri, Polonya ve Ukrayna’nın birlikte ev sahipliği yapacağı 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası (UEFA EURO 2012TM) ve Fransa’da düzenlenecek olan 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın (UEFA EURO 2016TM) resmi sponsoru oldu.

Sponsorluk desteği konusunda bir açıklamada bulunan Continental Lastik Bölümü Yönetim Kurulu Üyesi Nikolai Setzer; Avusturya ve İsviçre’de düzenlenen UEFA Euro 2008’deki muhteşem deneyimin ardından, bu iki özel sponsorluk anlaşması ile kitleleri bir araya getiren futbola olan desteğimizi sürdürüyoruz. Dünyanın en önemli futbol turnuvalarında ortaya çıkan takım ruhu, tutku ve kalite gibi kavramlar Continental markasıyla birebir örtüşüyor. 1995 yılından bu yana spora verdiğimiz desteği sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

UEFA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein ise yaptığı açıklamada; “Continental’e tekrar hoş geldin diyebilmekten çok memnunuz. Continental uzun yıllardır futbolun aktif bir destekçisi. Continental gibi küresel, geniş tabana yayılmış ve güvenilir bir şirketin UEFA Euro 2012™ ve 2016™’ya sponsor olması UEFA için büyük bir değer teşkil ediyor” sözlerine yer verdi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı