Buradasınız
Home > Güncel > Continental Teknolojisi Adidas Mağazalarında!

Continental Teknolojisi Adidas Mağazalarında!

38. Berlin Maratonu’nda Kenyalı atlet Patrick Makau’nun dünya rekoruna koşarken giydiği ve özel olarak geliştirilen Continental kauçuk bileşiğiyle tasarlanmış Adidas ayakkabılar sporseverlerin beğenisine sunuldu. Adizero Adios 2, Aralık ayında raflardaki yerini aldı.

Adizero Adios 2, otomotiv yan sanayi tedarikçisi ve lastik üreticisi Continental’in özel kauçuk bileşik teknolojiyle geliştirildi. Aralık ayında Avrupa’da Adidas mağazalarında satışa sunulacak olan koşu ayakkabıları, atılan her adımda ve özellikle gerek parkur gereği gerekse rakip ile mücadele içindeyken yapılan yön değiştirmelerde daha fazla çekiş gücü ve daha az kayma sağlıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı