Buradasınız
Home > Güncel > City Shaper’lar Evoque’larına Kavuştu

City Shaper’lar Evoque’larına Kavuştu

Borusan Oto İstinye’de gerçekleştirilen davette kendi özel tercihlerine göre şekillendirilmiş Range Rover Evoque’larını teslim alan City Shaper’lar proje için seçilmiş olmaktan duydukları mutluluğu dile getirdiler. Tuvana Büyükçınar “Evoque ilham verici bir araç” derken, Derin Sarıyer ise İstanbul’u yeniden keşfetmek için sabırsızlandığını söyledi. City Shaper’lar, önümüzdeki 6 ay boyunca kullanacakları Range Rover Evoque’ları ile yaşadıkları deneyimi www.helloevoque.com sitesi ve Twitter kanallarıyla takipçilerine aktarıp, favori mekanları ile ilgili yorumlarını paylaşacaklar.

Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Eşref Biryıldız, City Shaper’lara bugüne kadar üretilen en hafif, en küçük ve en ekonomik Range Rover olma özelliğine sahip Range Rover Evoque’larının anahtarlarını verirken “İstanbul gibi etkileyici bir şehre çok yakışacağını düşündüğümüz Evoque, moda, tasarım ve gurmenin temsilcisi 3 City Shaper’ımızın elinde çok anlamlı bir projeye hizmet edecek. City Shaper’larımız Evoque ile şehrin nabzını tutacaklar ” dedi.

Evoque beni anlatıyor

Moda tasarımcısı Tuvana Büyükçınar, uzun zamandır beklediği Evoque’a kavuşmanın heyecan verici olduğunu ifade ederek, “Range Rover Evoque ilham verici bir araç. Bazı giysiler nasıl insanın karakterini yansıtıyorsa, arabalar da hayata bakışı yansıtabiliyor. Evoque’un içine ilk girdiğimde işte beni anlatan bir araba demiştim. Bir kadın partiye gittiğinde herkesin gözdesi olmak ister ya, ben de bundan sonra yola çıktığımda hem güvende hem de modanın öncüsü olduğumu bilerek arabamı süreceğim” diye konuştu.

İstanbul’u yeniden keşfe hazır

Mobilya Tasarımcısı ve Derin Design Art Direktörü Derin Sarıyer ise Evoque ile öncelikle İstanbul’un eski semtlerinde dolaşmak istediğini vurgulayarak, “Yıllardır yakından tanıdığı sokakları Evoque ile yeniden keşfetmeye hazırlanıyorum. Cesur ve modern çizgilerle donatılmış Evoque ile İstanbul’un tarihi dokusunda gezinme fikri heyecan verici. Tasarımıyla çok etkileyici bir yapıya sahip olan Evoque, İstanbul’un dar sokaklarından geniş caddelerine her yere uyum sağlayacak kompakt bir tasarıma sahip” ifadesini kullandı.

“Genç ve şehirli”

Liverpool’da gerçekleştirilen organizasyonda Evoque’larla tüm şehri dolaştıklarına değinen Restaurant İşletmecisi/Şef Elif Yalın ise “Liverpool’da oldukça eski bir tünelden geçerek otomobilin tüm outdoor ve şehir içi kullanım özelliklerini görebilme fırsatı yakalayabilmiştik. Evoque, Range Rover ailesinin, genç, şehirli, pratik, ve ‘en tasarım’ üyesi” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı