Buradasınız
Home > Markalar > Citroen > Citroën’in Yeni C3 R5’i motor sporlarına hız verecek

Citroën’in Yeni C3 R5’i motor sporlarına hız verecek

CARMEDYA.COM – Citroën’in son ralli otomobili C3 R5 karşınızda. Model tasarımıyla ve sportif duruşuyla dikkat çekiyor. Marka bu model ile rallide başarılı sonuçlar elde etmeyi planlıyor.

Citroën’in Yeni C3 R5’i motor sporlarına hız verecek

Citroen C3 R5, gelişiminin son aşamasına geldi. Rallye du Var’da yarışlara başlayacak olan otomobil, bu yıl Fransız Ralli Şampiyonası’nın bir parçasını oluşturacak. Model genişletilmiş çamurluklarıyla dikkat ediyor. Çekici bir Branding ile sunulan model tasarım olarak fazlasıyla dikkat çekiyor. Modelin en dişli rakipleri ise Volkswagen Polo GTI, Renault Clio RS, Ford Fiesta ST ve Toyota Yaris GRMN olacak.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı