Buradasınız
Home > Güncel > Citroen’den Özel Seri: C3 Collection

Citroen’den Özel Seri: C3 Collection

Citroen, B segmentindeki iddialı modeli Citroën C3’ün giriş versiyonuna C3 Collection seçeneğini ekledi. Attraction versiyonunun iç ve dış tasarımında yapılan yeniliklerle iddiasını arttıran C3 1.4i Collection, 30 bin 550 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

C3 Collection; Attraction versiyonu üzerine yapılan iç ve dış tasarım yenilikleri ile fark yaratırken, beyaz renkli dış dikiz aynaları, 16’’ jant kapakları, krom çerçeveli ön alt ızgarası ve ön sis farları ile dikkat çekici tasarımı tercih edenlerin beklentilerine cevap veriyor.

İç donanımında ise özel tasarım beyaz ön panele sahip C3 Collection’ın ön konsolu sınıfına göre yüksek kalitesiyle dikkat çekiyor.

Citroen C3 Collection_ic_Temmuz 2011

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı