Buradasınız
Home > Güncel > Citroen’den Mart Kampanyası

Citroen’den Mart Kampanyası

Ürün gamının en önemli modeli olan Yeni Citroën C4 modelini Şubat ayında tüketiciler ile buluşturan Citroën; Mart ayında binek ve ticari araçlarda farklı fırsatlar sunuyor.

Mart ayına özel kampanya kapsamında tüketiciler; C3 Picasso modeline 1000 TL’lik fiyat avantajı ile sahip olabiliyor. Citroën’in ticari ürün gamında yer alan Nemo modeline 10 bin TL için 12 ay, yüzde 0 faiz kampanyası uygulanırken, Berlingo Combi satın alanlara ise alarm, park sensörü ve cruise control’den oluşan City Pack hediye ediliyor. Ayrıca Mart ayından itibaren Berlingo Combi’nin 1.6 HDi 92 HP SX Multispace versiyonu Modutop (Cam Tavan) opsiyonu ile satışa sunuluyor. Fiyat avantajları ise Nemo Combi’de 2.000 TL’yi, Berlingo Combi’de 2.200 TL’yi buluyor.

Daha önce sadece C3 Exclusive versiyonunda bulunan, sınıfındaki diğer otomobillerden farklılaşmasını sağlayan en önemli özelliklerinden biri olan ve görüş açısını maksimuma çıkartan zenith cam opsiyonu Mart ayından itibaren C3 Confort versiyonunda da bulunuyor. C3 Confort versiyonu; 1.4i 75 HP Manuel, 1.4 HDi 70 HP Manuel, 1.6 VTi 120 HP BVA motor seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Citroën binek ve ticari araçlar kampanya fırsatları ile Citroën bayilerinde sahiplerini bekliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı