Buradasınız
Home > Güncel > Citroen’den Kasım İndirimi

Citroen’den Kasım İndirimi

Türkiye pazarında Bayraktar güvencesiyle satışa sunulan Citroën, tüketicilerine tüm binek modellerine 15 bin TL için 12 ay yüzde 0,84  faiz indirimi ile sahip olabilme fırsatı sunuyor.

Citroën Picasso ailesi araçlarında da  cazip  avantajlar ile tüketicileri bekliyor. Citroën, üçe bölünmüş ve yukarı doğru genişleyen panoramik ön camıyla,  sürücüye çok geniş bir görüş açısı sunan C3 Picasso modelinde  1.400 TL’ye varan perakende indirim avantajı sunuyor. Sürücü ve yolculara en iyi yol deneyimini sunabilmesi için ince düşünülmüş özelliklerle donatılan C4 Picasso satın alanlara ise dvd oynatıcısı hediye ediliyor. Bu avantajların yanı sıra,  görüş açısını maksimuma çıkaran Zenith ön camıyla fark yaratan C3 modelinde ise 1.750 TL’ye varan perakende indirim avantajı sunuluyor.

Binek araçların yanı sıra ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroen; ticari araç segmentinin önde gelen modeli Nemo, güç, yakıt tüketimi ve güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo Combi modelleri için başlattığı ‘ÖTV farkı bizden’ adlı kampanyasına Kasım ayında da devam ediyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı