Buradasınız
Home > Güncel > Citroen’den Haziran Kampanyası

Citroen’den Haziran Kampanyası

Türkiye’de Bayraktar Grubu tarafından tüketiciye sunulan Citroën, Haziran ayına özel kampanya ile otomobil sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Cazip fırsatlar içeren kampanya kapsamında tüketiciler; görüş açısını maksimuma çıkaran Zenith ön camıyla fark yaratan Citroën C3 modeline, 10 bin TL için 12 ay yüzde 0 faiz avantajıyla sahip olabilecek. Bu avantajın yanı sıra isteyen tüketiciler; ortalamada 5,6 lt/100 km yakıt tüketimi değerleriyle öne çıkan C3’e sahip olmak için cazip takas fırsatından da yararlanabiliyor.

Binek araçların yanı sıra ticari araçlarıyla da  ilgi gören Citroen; Nemo modelinde de, 10 bin TL için 12 ay, yüzde 0 faiz ve perakende indirimi avantajı sunuyor. 180 derece, asimetrik olarak açılan arka kapıları, büyük sürgülü yan kapıları ve alçak yükleme eşiği ile pratik yükleme olanağı sunan Nemo; güçlü ve dinamik stili, yüksek performanslı ve çevreci motoru ile ticaret hayatında, binek araç konforu arayan kişilere hitap ediyor.

Berlingo Combi satın alanlara ise cruise control, alarm ve park sensöründen oluşan “City Pack” hediye ediliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı