Buradasınız
Home > Güncel > Citroen’den Faizsiz Kampanya

Citroen’den Faizsiz Kampanya

Citroen C5

Türkiye’de Bayraktar Grubu tarafından satışa sunulan Citroën; binek araçlarına özel gerçekleştirdiği “Yüzde 0 faiz kampanyası”na Ağustos ayında da devam ediyor.

Citroën’in C1, C3, C3 Picasso ve C4 modellerinde Ağustos ayı boyunca 10 bin TL için 12 ay, yüzde 0 faiz avantajı sunulurken; C4 Picasso ve C5 modellerini satın almak isteyenler ise 20 bin TL için 12 ay, yüzde 0 faiz avantajından yararlanabiliyor. “0 Faiz” kampanyasına ek olarak “4 ay ödeme ertelemeli” faiz kampanyası da binek araç müşterilerine alternatif olarak sunuluyor.

Ağustos ayında ticari araç almayı düşünenleri de unutmayan Citroën; Nemo, Nemo Combi ve Berlingo Panelvan ve Combi’lerde uyguladığı indirimli fiyatları Ağustos ayında da devam ettiriyor.

Citroën’in sunduğu kampanya avantajları ile tüketiciler; C3 Picasso’ya 1.700 TL, C4’e 2 bin 500 TL, C4 Picasso’ya 2 bin TL, C5’e 3 bin TL’ye varan fiyat avantajı ile sahip olabilecekler. Ticari araçlarda ise Nemo Combi’deki fiyat avantajı 2 bin 650 TL, Berlingo Combi’de 2 bin 100 TL’yi buluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı