Buradasınız
Home > Markalar > Citroen > Citroen C4 ürün yelpazesinden çıkabilir

Citroen C4 ürün yelpazesinden çıkabilir

CARMEDYA.COM – Citroen C4 ürün yelpazesinden çıkabilir. Citroen, C4 hatchback ürün yelpazesinden düşebilir. 2020 yılına kadar model yenilenmeyebilir.

Citroen C4 ürün yelpazesinden çıkabilir

 

Geçici olarak C4 Cactus’u kompakt segmentteki tek oyuncu olarak bırakan marka, tüm konsantrasyonunu Cactus için harcamış. Cactus’u önemli ölçüde yeniden tasarladı ve şimdi de yeni hidrolik süspansiyonla donatılmış ilk Avrupa modeli haline gelmiş. Yeni C4 Cactus 2018’in başında Avrupa’da piyasaya sunulacak.

Yeni hidrolik süspansiyonun yanında yüzde 80 yeni gövde panellerine kavuşmuş. Krom detaylar ile model şık kılınmış. Citroen, daha fazla konfor için yüksek yoğunluklu köpüklerle doldurulmuş koltuklar modelde yer alıyor.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı