Buradasınız
Home > Markalar > DFSK > Çinli DFSK İstanbul Auto Show’da

Çinli DFSK İstanbul Auto Show’da

DFSK Mini Maxi

CARMEDYA.COMŞahsuvaroğlu Grup güvencesiyle 2016 yılında Türkiye pazarına giriş yapan, Hafif Ticari ve Binek araçlar konusunda Çin’in en büyük ihracatçısı konumunda olan DFSK, 2017 İstanbul Auto Show Fuarı’nda 3. Salon 302 numaralı stantta Mini Maxi ve Mega Van modelleriyle yerini aldı.

DFSK Mini Maxi ve Mega Van araçlar; ABS, EBD, ESP ve çift hava yastığı standartları ile güvenliği ön planda tutuyor. Dual VVT teknolojisine sahip Euro 6 standartlarına uygun motora sahip araçlar Auto Show’da sergileniyor.

DFSK Mini Maxi, elektrikli motor yardımı ile çalışan Eletrikli Direksiyon sistemine, ayrıca 2,9 metre uzunluğunda kargo bölümüne sahip.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı