Buradasınız
Home > Güncel > Chevrolet’den Yeni Modeller

Chevrolet’den Yeni Modeller

Bu sene 100. Yılını kutlayan Chevrolet, 3-13 Mart 2011 tarihleri arasında Cenevre Motor Show’da 1. Holde bulunan standında 3 yeni modelinin tanıtımının yanısıra, rekor Avrupa Pazar payı rakamlarını çeşitli aktiviteler ile kutluyor.

Cruze Hatchback modelinin yanı sıra, Yeni Aveo Sedan ve Camaro Cabrio, Avrupa prömiyerini kutlarken, bu sene pazara sunulacak Aveo Hatchback ve Orlando modelleri de Chevrolet standındaki yerlerini aldı. Uzun menzilli Chevrolet’nin Kuzey Amerika Yılın Otomobili ödüllü elektrikli modeli, Volt, basın ve halkla günlerinde Pavillon Vert’de Chevrolet faaliyetlerinin bir parçası olarak kısa test sürüşleri gerçekleştirmek üzere hazır bulunuyor.

Yeni Chevrolet Cruze Hatchback 2011 yılının yaz döneminde  Avrupa ile eşzamanlı olarak Türkiye’de pazara sunulacak.

Yeni Aveo Hatchback ve Sedan da 1.2lt (86 hp) ve 1.4lt (100hp) şeklinde 2 değişik benzinli motor seçeneği ve pazara ilk defa sunulan 1.3lt (75hp) ve 1.3lt ( 95hp) şeklinde 2 değişik yeni dizel motor seçeneği bulunuyor. Yeni Aveo Hatchback ve Sedan tüm 1.3 lt yeni dizel motor versiyonlarında start/stop teknolojisi ile pazara sunulacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı