Buradasınız
Home > Güncel > Chevrolet’den Çok Seçenekli Kampanya

Chevrolet’den Çok Seçenekli Kampanya

Chevrolet Türkiye, cazip ödeme planları, avantajlı vade seçenekleri ve aracın toplam tutarının yüzde 100’üne kredi imkanı tanıyan yeni Haziran kampanyasını başlattı.

Haziran ayında Chevrolet almak isteyen müşterilere piyasadaki en cazip ödeme seçeneklerinin sunulduğu kampanya çerçevesinde “100 TL’den başlayan aylık taksitler”, “Aracın toplam tutarının yüzde 100’üne kredi imkanı” , “Şimdi al 100 gün sonra öde avantajı” gibi fırsatlar yer alıyor.

2011 Haziran ayında Chevrolet almak isteyen müşteriler tüm modellerde toplam tutarın yüzde 100’üne kredi imkanı ve 100 gün sonra ödeme seçeneği imkanlarından yararlanacaklar. Modellerin aylık taksitleri ise; Spark modeli için 100 TL, Cruze modeli için 300 TL, Epica modeli için 500 TL ve Captiva modeli için 800 TL…

Yine 100. Yıl şerefine Haziran ayında C Sedan Segmentinin başarılı modellerinden Chevrolet Cruze alacak müşterilere 2.200 TL değerindeki “100. Yıl Plus Paketi” Hediye edilecek. 2.200 TL değerindeki 100. Yıl Plus Paketi “elektronik kontrollü klima, yağmur sensörü, ışığa duyarlı otomatik yanan farlar, ışığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası, grafik bilgi ekranı, 6 hoparlör, üst model müzik sistemi IPOD/USB bağlantısı” içeriyor.

Haziran ayında 70 bin 925 TL’den başlayan fiyatı ile Chevrolet Captiva müşterilerden büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Captiva 4×4 Sportif Krom Aksesuar Kiti ise Mayıs ayında 1.300 TL’lik cazip fiyat avantajı ile satışa sunuluyor. Captiva 4×4 Sportif Krom Aksesuar kiti içinde yan basamaklar, arka lamba krom çerçeve, ön tampon alt yüz ve ön sis farı çerçevesi bulunuyor.

Chevrolet markasının bir diğer modeli Epica 2.0 litre 150hp dizel 6 ileri otomatik şanzımanlı modelinin yüksek güvenlik ve konfor donanımına karşın sadece 59.765TL cazip fiyatı ile rakiplerini zorlarken, Eğlenceli ve dinamik şehirli otomobil Spark ise, 22.705TL’den başalayan fiyatlar ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı