Buradasınız
Home > Güncel > Chevrolet’den 100. Yıla Özel

Chevrolet’den 100. Yıla Özel

100 yıllık köklü tarihinde iz bırakan başarılı modellere imza atan Chevrolet, şu anda dünyada 130’dan fazla ülkede yılda 5 milyonu aşkın araç satışı ile dünya çapında faaliyet gösteriyor.  Türkiye’de de son yılların en hızlı büyüyen otomotiv markası olan Chevrolet 100. yılını kutladığı bu dönemde, müşterilerine özel fırsatlar sunuyor.

Mayıs ayında Chevrolet  almak isteyen müşterilere cazip ödeme seçeneklerinin sunulduğu program çerçevesinde “100 TL’den başlayan aylık taksitler”, “Aracın toplam tutarının %100’üne kredi imkanı” , “Şimdi al 100 gün sonra öde avantajı” gibi fırsatlar yer alıyor.

2011 Mayıs ayında Chevrolet almak isteyen müşteriler tüm modellerde toplam tutarın yüzde 100’üne kredi imkanı ve 100 gün sonra ödeme seçeneği imkanlarından yararlanacaklar. Modellerin aylık taksitleri ise; Spark modeli için 100 TL, Cruze modeli için 300 TL, Epica modeli için 500 TL ve Captiva modeli için 800 TL…

Cruze’dan 2 bin 200 TL değerindeki “100. Yıl Plus Paketi” Hediye!

Yine 100. Yıl şerefine Mayıs ayında C Sedan Segmentinin başarılı modellerinden Chevrolet Cruze alacak müşterilere  2 bin 200 TL değerindeki “100. Yıl Plus Paketi” hediye edilecek. 2 bin 200 TL değerindeki 100. Yıl Plus Paketi “elektronik kontrollü klima, yağmur sensörü, ışığa duyarlı otomatik yanan farlar, ışığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası, grafik bilgi ekranı, 6 hoparlör, üst model müzik sistemi IPOD/USB bağlantısı” içerir ve sadece Mayıs ayı için geçerli olacak.

Cruze, Mayıs ayında 33 bin 905 TL’den başlayan cazip fırsatlarla sunuluyor.

Captiva Mayıs ayında çok avantajlı!

Yedi koltuklu özelliği ile büyük ilgi gören Captiva’da ,  8 yönlü elektrikli sürücü koltuğu, elektronik iklim kontrollü klima, pusula, 18 “ hafif alaşımlı alüminyum jantlar, yol bilgisayarı, 6lı CD/MP3 çalar, arka park sensörü, deri koltuk, cruise control, yağmur sensörü gibi çok sayıda konfor özelliği sunuluyor.

Güvenlik ve 4×4 sürüş özellikleri; 10 adet (ön, yan ve perde ) hava yastığı, ESP (Elektronik Denge Kontrol Programı) sistemine entegre edilmiş HBA (Hidrolik Fren Destek Sistemi), Darbe emici çelik güvenlik kafesi, DCS (İniş Kontrol Sistemi), ARP (Devrilmeye Karşı Aktif Koruma Sistemi), LRS (Yatay Sürüş Süspansiyonu Sistemi) ve EBD (Elektronik Kontrollü Fren Güç Dağılımı)  tüm Captiva’larda standart olarak sunuluyor . Captiva, Mayıs ayında 70 bin 925 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Captiva 4×4 Sportif Krom Aksesuar Kiti ise Mayıs  ayında 1300 TL’lik fiyat avantajı ile satışa sunuluyor. Captiva 4×4 Sportif Krom Aksesuar kiti içinde yan basamaklar, arka lamba krom çerçeve, ön tampon alt yüz ve ön sis farı çerçevesi bulunuyor.

Chevrolet markasının bir diğer modeli Epica  2.0 litre 150hp dizel 6 ileri otomatik şanzımanlı modelini 59 bin 765 TL fiyat ile müşterilere sunuyor. Spark ise, 22 bin 705 TL’den başalayan fiyatlar ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı