Buradasınız
Home > Haberler > Chevrolet > Chevrolet Camaro’nun ucuz versiyonları gelebilir

Chevrolet Camaro’nun ucuz versiyonları gelebilir

2018 Chevrolet Camaro SS

CARMEDYA.COM – GM’in Global Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı son zamanlarda V8 motorlu ürünlerden daha çok uygun fiyatlı araçlar üzerinde çalıştığını belirtti.

Chevrolet Camaro’nun ucuz versiyonları gelebilir

2018 Chevrolet Camaro SS

Böylelikle marka daha düşük hacimli ve dört silindirli motorların geleceği sinyalini verdi. Bu doğrultuda Camaro modelinin versiyonları da artacak. Artan bu versiyonlar ve düşük hacimli motor, otomobilin fiyatlarını da iyi yönde etkileyebilir. Turboşarjlı ve 2.0 litrelik dört silindirli olması beklenen motorun gücü hakkında henüz bilgi yer almıyor. Ancak motorun 275 HP güç ve 400 Nm tork değerinden daha düşük bir seviyede veriler sunması bekleniyor.  Değişikliklerin ne zaman olacağı şu an için net değil.

Kübra Yeşilkaya
2014 yılında lisede, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünü bitirmişdir. 2016 yılında SAÜ MYO Üniversitesinden, Habercilik ve Gazetecilik den mezun olmuştur. Ayrıca AÖF – Medya ve İletişim bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2014 den 2016 yılları sonuna kadar Kampüshaber gazetesinde Grafikerlik ve muhabirlik, aynı zamanda Hürriyet aile sitesinde editör yardımcılığı yapmıştır. Kısa bir süre M&T Reklam şirketinde grafik tasarımcı olarak yer almıştır. 2017 yılında Anadolu Yaşam Sağlık Tesislerinde Sosyal Medya Uzman yardımcılığı ve grafikerlik yapan Kübra Yeşilkaya, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup da yeni görevine devam etmektedir.

    Benzer yazılar

    Yukarı